top of page

Co je to Yuen metoda, kterou mám uvedenu na webu?


Dr. Kam Yuen je v mém chápání člověk, který vyvinul systém energetických oprav a těmito opravami dokáže IHNED a NEVRATNĚ vyřešit jakýkoliv problém. Fyzický, mentální, psychický, spirituální.


Energetická oprava je oprava, která probíhá v energetickém poli, tedy nefyzicky, i když se na fyzické úrovni může projevit a projeví.

A prosím nyní čtěte každé slovo, které jsem k Yuen metodě napsala pozorně. Neboť, co slovo, to pravda, co slovo to skutečnost, co slovo, tak to je.


IHNED. NEVRATNĚ. JAKÝKOLIV. PROBLÉM. FYZICKY.MENTÁLNĚ. PSYCHICKY. SPIRITUÁLNÍ.


Tak jak chápu Yuen Metodu, neboť přístup a metodu Dr. Kam Yuena studuji, tak tato metoda jde k příčinám toho daného problému. A to je něco pro mne, kvalitářku.


Bez řešení příčin problému není řešení. Prostě potřebujeme analyzovat proč se co děje, co k tomu přispívá, vzít tu nejvyznamnější příčinu a tu řešit.


To, co terapeut provádí při Yuen terapii je taková energetická chirurgie. Není potřeba skalpel, ale vnitřní síla terapeuta, který se na vás energeticky napojí a v neutralitě, která je velmi důležitá, vnímá to, co je potřeba řešit a rychlým a přesným zaměřením své mysli provádí opravy a posílení tam, kde je potřeba.


Yuen terapii jsem přirovnala k energetické chirurgii, protože to už si dokážeme představit – tu přesnost, jasnost, cílenost a taky důslednost.

Pokud chce terapeut dosáhnout řešení, tedy kvalitního výsledku – je zaměřený, soustředěný, je neutrální a z této neutrality dokáže vnímat veškeré faktory a aspekty, které mají vliv na daný problém a které je třeba řešit – opravit nebo posílit.


Již v průběhu terapie cítíme úlevu, jak fyzicky, tak i v dalších složkách našich těl. A ta změna dále probíhá v dalších dnech, postupně, okamžitě a nevratně.

84 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page