top of page

☯️CO JE ZÁKLAD NAŠEHO ZDRAVÍ? ☯️

💚Jedním z důležitých elementů je odpočaté a vyživené tělo. Velmi jednoduše řečeno, či napsáno. Naše tělo potřebuje čas, kdy je aktivní a čas, kdy odpočívá. V rovnováze, pro každého z nás jedinečné.


💚Naše tělo potřebuje dostatek svěžího a přirozeného vzduchu – nejlépe lesního - a také pohyb, přirozenou fyzickou aktivitu, která umožní, aby se hýbala naše kostra a přirozeně pohybovaly svaly. A aby se tak posilovala naše fyzická inteligence.


💚Naše tělo potřebuje kvalitní vodu – nemluvím o vodě z vodovodního řádu. Z přirozeného zdroje, nedoplňovanou chemikáliemi. Anebo čištěnou různými metodami, volba jen na každém z nás, podle našich preferencí. Filtry, kameny, pyramidy. Možností je více.


💚Naše tělo potřebuje slunce – jak denní světlo, tak i slunce jako aspekt života. Sluneční paprsky, teplo paprsků, dotyk paprsků na našich tělech. Vnímat účinek slunce na našich všech jemnohmotných tělech.


💚Naše tělo potřebuje odpočinek – spánek. Podle potřeb každého z nás, každý však spánek potřebujeme. Potřebujeme klid a tmu a máme ctít rytmus, který naše tělo vyžaduje.


💚Spánek je jeden ze základních aspektů zdraví a vitality. A spánek také velmi ovlivňuje psychiku.


💚Naše tělo potřebuje čerstvou a čistou stravu. Pokud je naše tělo vyčištěné a v souladu, samo si říká, co chce. Známe to někteří z Access bars, ovšem je to něco, co umíme přirozeně, pokud jsme v souladu. Každý den se těla ptáme – nevědomky- co by chtělo..co by chtěly děti, partner a podle toho probíhá kombinace možností a výsledkem je jídlo, které připravujeme. Intuitivně připravené jídlo v souladu s cykly, se dnem, s aktuálními aspekty.


💚Čerstvá a čistá strava ve smyslu bez chemikálií, bez přísad, nejlépe lokálně vypěstovaná, v souladu s energetickými zákony, připravená v energiích podporujících esence jídla. A taková strava má pak ten NEJ přínos pro naše tělo, duši a ducha.


Příspěvek na přání pro M.


Krásný den všem!

💚Pavla💚
3 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page