top of page

💛☯️💛METAMORFA A YUEN METHOD - YUEN METHOD A METAMORFA💛☯️💛

Včera se mne kamarádka - byla u mne na YUEN METHOD terapii ptala: "Pavli, a co to je metamorfa? Vidím ji na Tvém webu, Yuen Method už znám... o čem to je a jaký je tam rozdíl?"


☯️Pro mě METAMORFA je čirý JIN a Yuen Method je zase JANG.☯️


💛JIN- hloubka, ženskost, laskavost, jemnost, něžnost, hluboké a niterně propojení a spojení se sebou a se ZDROJEM všeho.

🧚‍♂️Znovu-oživení sebe sama a všech jemnohmotných složek.

🧚‍♂️Po metamorfě se cítím znovuzrozeně, jako po napití poháru živé vody.

🧚‍♂️Proto píšu o znovu-oživení..oživuje nás zevnitř a rozjasnuje a navrací k původní matrici našeho bytí.


💛Yuen |METHOD je pro mne JANG – rychlý, přímý, silný, přesný a zasahuje tam, kde to má být zasaženo. Tvůrčí a dynamický, velmi rychle přináši změnu a výsledky.


☯️U obou přístupů využívám propojení s dalšími elementy – aspekty a mnohonásobné efekty PYRAMIDY, která je integrovaná v našem domácím prostředí.


☯️Celý prostor domu je podpořen mřížkou z minerálních kamenů.


☯️Minerály využívám před i v průběhu jakýchkoliv aktivit, tak jak to vnímám intuicí..prostě přijde impulz a já tu činnost podpořím minerály. Může to být Metamorfa, nebo YUEN method, nebo jazyková terapie...nebo školení kvality.


💛A poslední v tomto výčtu a přitom tak velmi radostně využívané jsou nádherné a posilující a pozvedající ESENCE éterických olejů připravených ve vysokých vibracích a SRDCEM na míru od Michaely Juškové. 💛


☯️Právě procházím ENERGETICKÝM DETOXEM s MINERÁLY a vnímám, jak se mám nebo spíš s jakou láskou se k těmto milovaným částem nás a MATKY PŘÍRODY navracím a propojuji se s nimi. ☯️


☯️A moje ENERGIE se krásně a přirozeně uzdravuje a propojuje moje složky jemnohmotných těl a já se cítím ZDRAVĚ A HARMONICKY. ☯️


💛A tento energetický detox bude součástí i zítřejšího SLAVKOVSKÉHO ÚPLŃKOVÉHO KRUHU...krátce a přitom účinně. 💛


💛☯️Pavla☯️💛
11 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page