top of page

☯Nejlepší cesta, nejlepší volba☯

☯Volíme z možností – vzít si dnes tuto nebo druhou sukni, nebo kalhoty😊 koupit tohle nebo druhé mléko, dát děti do téhle nebo jiné školy...


☯Volíme – každý den – a každá volba, byť jen ta malá, je důležitá. Buď posiluje náš život, naši harmonii, spokojenost – pokud je ta volba dobrá a můžeme tedy říci silná…nebo naopak. Koupíme kávu, která nám nechutná, vybereme si oblečení ráno a pak se v něm třeba necítíme úplně komfortně. To je zase ta slabá volba. Snižuje totiž naši energii, a tím třeba i schopnost dále volit správně...


☯Volby jsou důležité, a proto je důležité volit dobře. Malé, velké volby. Všechna rozhodnutí.


☯Jenže, jak na to?

Jak volit, tak abychom docílili spokojenosti?


☯Mám jeden příklad – dávala jsem auto do servisu, klasika, výměna oleje. A volila jsem mezi dvěma možnostmi, servis A nebo servis B?

Zvolila jsem možnost servisu řekněme A. Ráno jsem auto dovezla do servisu a odpoledne odvezla domů, vše vyřešeno. Perfektní služba a v čase, který jsem potřebovala. Večer jsem měla dlouho vytouženou aktivitu, tanec v Brně a velmi jsem tam chtěla jet.

Moje volba byla správná, dobrá, tedy silná.


☯Jak to vím?

Pocit, pocit uvnitř mě, už když jsem volila, kam auto dám. Pocit, když jsem auto odvezla a pocit, když jsem s autem dojela domů a mohla jsem jet s autem a užít si večer.


☯A tohle je YUEN METHOD. V každém momentu života. Přirozeně.


☯Vede mě k tomu NEJ ve všem. ☯


p.s. fotka je z krásného místa, velmi krásného, posilujícího...také volba :-) a dost dobrá volba. ❤
2 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page