top of page

💛PLŇME SI SNY...I TY MALINKÉ 💛

🧡Možná z mnoha stran slyšíme nebo čteme -plň si sen a mně přijde, že to možná většinou je o těch velkých, největších- láska, diamanty,auto, zážitky, dovča. 😊

Nemusí být..a jasně pořadí je na nás. 😊


🧡A mně přijde, že když si plním ty malinké, tak mi roste radost, chuť do a ze života a otevírám si srdce a roste síla duše.


🧡Třeba moje běžkování..za ta léta to bylo odloženo kdesi v zákoutí a když jsem si dovolila a dopřála, jak jsem porostla v pocitu štěstí a v pocitu „Jo, já můžu!“


🧡Anebo kafe na terase každé dopoledne..a přestat s tím „to musím udělat toto a tamto..a to chci..a pak zavolám tady..“ a pak slunce zajde a je večer a já v duchu smutním, tak zase to nevyšlo.


🧡Anebo jen tak si sednout na mez – ano! i teď v únoru - kochám se, zavřu oči, nechám svět ať se točí a dopřeju si pár minut se světem a sebou. A pak se ději divy!


🧡A tak i ty malinké sny..udělat ten malý krůček, nebo taky vykročit stranou..anebo jen zůstat stát ..anebo něco změnit..třeba já, obvykle jdu lesem a jdu..a včera ...sedla jsem si na pařez a seděla jsem tam na něm a povídala si s lesem…a bylo mi božsky.


🧡No a já se vracím ke kreslení. Tak trošku. Malinko. A jsem v srdci MOC šťastná. A moje duše? Ta je v sedmém nebi. Doslova.


❤️🧡💛Pavla💛🧡❤️1 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page