top of page

❤Rodina…já a děti❤

❤Před pár lety jsme se s kolegou bavili o tom, jaké to je s dospívajícími dětmi a on mi říkal: „Víte, my s dětmi měli vždy krásný vztah, nikdy jsme neřešili, nálady, situace, prostě jsme spolu a chodíme nebo jezdíme na výlety a je nám spolu dobře a máme krásný vztah“. Věřila jsem mu, každé slovo, jen jsem z mnoha stran slyšela, to víš, puberťáci, užívej, dokud máš malé děti, však víš..malé děti, malé starosti..


❤A myslím na toho kolegu...


❤Přijela jsem ze služebky, můj syn Davča měl objal a ptal se, jak jsem se měla. Řekla jsem mu, že dobrý a že jsem ráda doma a že jsem unavená. Pravda to byla.


❤Další dny to funguje tak, že cokoliv řeknu, tak Davča udělá. Říkám to narovinu, prosím Tě, můžeš mi napumpovat kolo, já to s tím kompresorem neumím a nefunguje mi pumpička.


❤A další věci, spravil síto v okně…atd..některé věci ví, jak na to a něco je nové, nikdy to nedělal.


❤Funguje to tak, že mu řeknu, Davča se zvedne a udělá to. A je to kvalitní, praktické, no stress, no needed to talk about it, a taky je to dotažené.


❤Nevím, kde se můj syn naučil ten přístup. Upřímně nevím. Ani to, že jde a udělá to a taky že je to důkladný a praktický. A taky se s tím nedrbe. Je tam dobrý tah na branku.


❤A já myslím na toho mého dřívějšího kolegu a říkám si, jsem tam?


❤A co vy, jak to máte s dětmi?


❤Prohlašuji, že puberťák není v mém slovníku.


❤Mám tam lásku a respekt, otevřenou komunikaci a když něco pokazím, tak se omluvím.


❤Funguje to. A to je hlavní. Funguje to vážně dobře. ❤


❤A hlavně, jak se u toho cítím? Milovaná a milovaně. ❤


P.S. Foto Davida nelze, nerad se fotí, anebo by nerad byl zveřejněn, respektuji to, tak fotka přírody. Budu věřit, že je to pro vás ok.
9 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page