top of page

VZTAHY

Jednou z terapií, kterou mám v rámci TERAPIE S PRVKY YUEN METODY, je setkání s klientkou a naslouchám jí. Někdy jí k tomu, co mi říká o svém životě něco řeknu, ale víceméně je to o aktivním naslouchání a nastavování ji zrcadla a odstupu.

Nemám potřebu hodnotit, jak žije a co se jí děje, jde o to, poskytnout nadhled a odstup a možná někdy jen něco okomentovat. Stejně mi přijde, že méně je více a že už to, že může zformulovat své myšlenky nahlas a vyslovit je, je velice léčivé a také to, že ji naslouchám v neutralitě, tak to je další stupeň k uvědomění si, jak to vše je.


Víte, nedávno jsme se s dětmi dívali na Tátu v sukni, ti manželé se už nemohli dohodnout, ale jak byl táta Mrs. Doubtfire a máma to nevěděla, tak mu řekla věci o něm, které on nikdy neslyšel a přitom to bylo tak hluboce k tomu, jak ona ho vnímá a co dělal špatně a on byl v šoku a pohnutý, ale přitom dostal konkrétní informace, se kterými mohl konečně fungovat.


Může se stát, že se v našich vztazích dostaneme do situace, že se míjíme, vlastně nevnímáme, křičíme na sebe anebo se jen obviňujeme. Už jen vidíme ten hrozný obraz té ženy, nebo muže a jak jsme v té situaci zacyklení a možná ani nechápeme koho jsme si vzali, nebo proč jsme spolu začali žít.


A přes to obviňování a další a další zraňování se dále nedostaneme. Jen se prohlubuje odstup, negativita a pokud máme děti, tak jsou v tom kolotoči s námi a to nechceme. Stejně jako to nechtěli manželé v Tátovi v sukni.


YUEN METODA je možnost okamžité změny. Jdeme do příčiny, která může být u nás, v našem těle, v naší duši, v naší mysli, u našich předků, v minulých životech, těch vlivů tam může být více.

S YUEN METODOU nechodíme opakovaně řešit to samé. Yuen metoda má okamžité výsledky. Možná potřebujeme více setkání, ale vždy řešíme jiné téma a v životě se posouváme.


POSOUVÁME SE Z TAM, KDE JSME, K LEPŠÍMU. A ČASTO SI TO ANI NEDOKÁŽEME PŘEDSTAVIT.


K lepšímu prožívání, k lepším vztahům, k lepší kvalitě života.

A tu příčinu řešíme – posílíme co je slabé a co k nám nepatří anebo má negativní efekt tak vymažeme.


Stejně tak to dělám i při terapii s mou klientkou. Velmi krátce definujeme to, co chceme řešit a YUENOVOU METODOU zjistíme příčinu a tu řešíme. Okamžitě a hned. Účinek je okamžitý a v dalších dnech narůstá až do kompletní proměny v novou kvalitu.


Zní to jednoduše a v principu to jednoduché je. Jako všechny podstatné věci v našem životě.1 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page