top of page

Přátelství - co to je...pro mne...psáno pro mé přátele


Píšete si, voláte si…nepíšete si a nevoláte. A je to v pohodě, v pořádku. A až se tak stane, tak jako by žádné MEZI nebylo, protože NENí.


Držíte se, nemusí to být vůbec fyzicky, ale držíte se tak, že se nenecháte padnout níže- v úrovni fyzické a vědomí.


Radujete se plným srdcem z úspěchů přítele, jeho - její rodiny, blízkých, jako by to byli vaši blízcí. Neboť jsou..


Přejeme si, nesrovnáváme se, máme velkou dávku pochopení, respektu a porozumění a nadhledu.


Dáváme si, co vzájemně nemáme, nebo nemůžete mít. Jiný úhel pohledu, příčinu, důvod, energii navíc, kopanec, názor, pošťouchnutí. Dorovnáváme, harmonizujeme, slaďujeme, zcelujeme. A to bez žádání, prostě dáváme.

Jsme k sobě upřímní a opravdoví, lež nebo faleš neexistují. Každá jen trošku falešná poloha je laskavě viděna, odhalena a ukázána a zkorigována.


Přátelé, ti praví přátelé nám pomáhají být sami sebou, být jací skutečně jsme. I to, co v nás nechce nebo nemůže vidět naše rodina a tak přátelé nám to ukazují a velmi štědře a vy hledíte, kdo vlastně jste. To je nádhera, co?


A když zakopneme, anebo něco neděláme správně, tak nám to řeknou, narovinu a jasně. Možná to trošku zabolí, ale my ve svém vnitru víme, že mají pravdu a dokážeme to napravit.


A vše je prodchnuté láskou, takovou stále plynoucí, klidnou a přitom ji vnímáme a vyživujeme se jí a přitom i dáváme…dále společným humorem a napojením a také něčím, co neumím a nechci uchopit do slov..zkusme to zachytit každý sám pro sebe..je to tak sladké a tak podporuje život v nás a tak krásně nás nejen nabíjí ale velmi hojně vyživuje v srdci a duši.


Přátelství


S láskou,

Pavla2 zobrazení0 komentářů

Comments


bottom of page